Zmenila som sa.

Pred 3 rokmi som sa jedného dňa zobudila a rozhodla som sa, že sa už takto naďalej cítiť nechcem. Nikdy viac. Tak som sa rozhodla zmeniť. Uvedomila som si, že všetko čo robím vytvára moju budúcnosť. Obklopila som sa ľuďmi, ktorí chcú vidieť moje úspechy, naučila som sa milovať samú seba pre to, aká som a začala som vytvárať svoje vlastné rozhodnutia. Niekedy som počúvala rady mojich “kamarátov”, ktoré ma stali tých skutočných priateľov. Zmeniť sa, bolo to najlepšie, čo som mohla urobiť. 

Rodina

Naučila som sa, že rodina bude vždy najbližšia, že oni budú tí najúprimnejší ľudia v mojom živote.

Negativita

Ak som narazila na negatívnu osobu, ktorá ma ťahá na tmavú časť môjho života, neboli určení v mojom živote.

Slovo “nie”

Vždy tu bude ďalšia párty. Naučila som sa povedať NIE. Ak viem, že mám niečo dôležitejšie alebo udalosť, ktorá zmení môj život jednoducho to musím vynechať. Vždy tu bude nejaká ďalšia.

Každý má aj pozitíva

Namiesto toho, aby som o ľuďoch hovorila negatívne, skúsila premýšľať o pozitívnych veciach, aj keď to bola ťažká úloha. Ak nenapĺňam svoju myseľ negatívne, cítim sa lepšie.

Vďačnosť

Každý deň, keď sa zobudím, si uvedomím ako som požehnaná, že môžem vidieť ďalší deň na tomto nádhernom svete.

Moje sny

Uvedomila som si, že môj život sa zmení vtedy, ak sa budem viac angažovať v mojich snoch, než zostávať v komfortnej zóne.

Cestovanie

Naučila som sa cestovať, vidieť svet a vážiť si to, pomáha mi to objavovať a vidieť svet mojimi očami, nie niekoho iného.

Viera

Namiesto toho, aby som povedala: “Pane, ako to urobím,” povedz: “Pane, neviem sa dočkať ako to urobíš!”

Zmenila som sa. Neodvolateľne. Natrvalo. Moja duša je bohatšia a moje srdce ešte nikdy nebolo tak naplnené ako je teraz. Naučila som sa, čo je skutočné zúfalstvo a naučila som sa vážiť si skutočnú radosť.

A život je o dôvere v tvoje pocity, šance, v hľadaní šťastia, o učení sa z tvojich predchádzajúcich chýb a o uvedomení si toho, že všetko sa mení. Neboj sa zamilovať sa, každý deň sa zlepšuj, hovor ľuďom komplimenty, aby si im zlepšil deň, kúp si letenku niekde do exotických krajín. Ak všetko, na čo sa sústredíš je to, čo nemáš alebo na ďalší míľnik, šťastie sa stáva ilúziou. Takže ma počúvaj, pretože čas, čas ide príliš rýchlo a máme len jednu možnosť na tento tanec, jednu šancu využiť túto možnosť správne, tak nech to stojí za to!

Nikola
Volám sa Nikola a na projekte MYSLI INAK mám na starosti spravovanie sociálnych sietí, hľadanie citátov a taktiež som spoluzakladateľkou projektu. Milujem cestovanie, filmy, seriály, rada počúvam hudbu a zbožňujem anglický jazyk.

Pridaj komentár