Zaručené rady ako na VYSNÍVANÚ POSTAVU!

Asi čakáš, že tu nájdeš teraz reklamu na nejaký výživový doplnok, cvik, ktorý ak každé ráno 10 krát zopakuješ, po desiatich dňoch budeš mať six pack alebo tip na rituál, ktorý ak dodržíš, za mesiac dáš dole 20kíl. Sorry, fakt nie. Ale vieš čo, sľubujem ti, že ak sa týchto tipov budeš držať, tak tú vysnívanú postavu fakt dosiahneš. 😉

Vymaž slovo genetika zo svojho slovníka

Nie, toto fakt nie. Štitná žľaza, Černobyľ ani tvojho prapradeda koňa brata syn nemôže za to, že si sa nenarodil s bicepsom, aký má Chriss Powell. Prestaň sa konečne sťažovať na genetiku, na to, že zavalitú postavu máte v rodine a ty jednoducho nemáš na to, aby si s tým niečo robil. Vieš čo, myslím si, že na každého platia rovnaké pravidlá a ak začneš trocha sledovať svoj energetický príjem a výdaj, hoc len trocha a ak vymeníš ležanie pri telke za 3 kilometre behu každý večer, tak tvojho prapradeda koňa brata syn bude na teba neskutočne pyšný! ❤️

Prestaň hľadať výhovorky, ale začni hľadať spôsoby!

Ak budeš o zmene len rozprávať, nezmení ťa to. Vieš, ak chceš niečo dosiahnuť, musíš proste makať. Aj pri cvičení existujú dva pohľady na vec a ty musíš svoj focus sústrediť na jeden z nich. Buď začneš hľadať dôvod, prečo sa to nedá alebo začneš hľadať spôsob, ako to uskutočniť. Vieš, každá prekážka by mala byť výzvou a ver mi, ak sa nájde správny spôsob, tak aj to nemožné bude uskutočniteľné. Nesťažuj sa na prácu, povinnosti, nedostatok voľného času, nájdi spôsob! Opakujem, nehľadaj výhovorku, nájdi spôsob!

Nevyhováraj sa na peniaze

Hej, je jednoduchšie si dať večer rožok a tresku, ale z toho ti nenarastie ani gram svalu. Je sranda, že existujú ľudia, ktorý chcú do svojho auto dať čo najkvalitnejšie palivo, ale je im jedno, aké palivo dajú svojmu telu. Na jedle nikdy nešetri. Kupuj si radšej kvalitné potraviny, sleduj zloženia výrobkov, informuj sa o tom, čo všetko vlastne tie zložky znamenajú. A nezabúdaj, že drahé neznamená vždy aj dobré. A že nemáš prachy na trenéra? Na App store sú stovky aplikácií zadarmo, tenisky na behanie si kúpiš za 20€ v Lidli a celý svet môže byť tvoje fitness centrum. A že potrebuješ zdvíhať železo? Tak začni zdvíhať seba, nech je tvoje telo tým správnym nástrojom.

Nehraj sa na majstra sveta

Nechoď hneď do všetkého premotivovaný, aby ťa hneď na ďalší deň vďaka brutálnej svalovke tá motivácia neprešla. Mal by si poznať limity a pamätať na to, že by si ich mal prekročiť každodennými malými krokmi a nie hneď. Choď na istotu, váž si svoje telo, buduj ho a nechoď nad jeho sily. Nie je vôbec hanba začať s malou váhou, či zabehnúť len zopár kilometrov. Každý majster začína od nuly s tým, že pamätá na svoj cieľ a malými krokmi si za ním ide.

Sústreď sa na fakty

Never všetkému, čo píšu na internete. Ale tomuto článku pokojne ver, lebo je v ňom ukrytý kus pravdy. Nie všetko, čo píšu na internete je pravda. Chudnutie nie je o hladovaní, je o tom, že viac energie dáš v cvičení ako príjmeš. Pokojne si daj raz za čas to, na čo máš chuť a ak si dáš večer pizzu s kamošmi, nerob z toho hneď koniec sveta. Nauč sa len zrátať si to, aby to sedelo do tvojho plánu. Držím ti palce!

Dávid
Volám sa Dávid, mám 21 rokov a rozhodol som sa, že zavesím vysokú školu na klinec a začnem naplno pracovať, a následovať svoje sny. 🙂 Venujem sa písaniu, marketingu, biznisu, foteniu a grafike. Som zakladateľom projektu MYSLI INAK.

Pridaj komentár