Spomínaš si na HIGH SCHOOL MUSICAL? Príde veľký návrat po 10 rokoch?

Dám ti otázku. Aký je najlepší film, odkedy sme nažive? Neviem, ako si odpovedal, ale ak to nebol Harry Potter alebo High School Musical, mýliš sa. V tomto článku sa zameriame na High School Musical. Pred týždňom vyšiel trailer ku Once A Wildcat, High School Musical 4 na ich facebookovej stránke. Pre tých, ktorí nevedia, aký je to film – je to americký romantický, komediálny a muzikálový televízny film z roku 2006. Na premiéru tohto filmu netrpezlivo čakalo 7,7 milióna divákov. Vznikli aj ďalšie 2 pokračovania – “High School Musical 2″ (2007) a “High School Musical 3: Posledný rok” (2008), ktoré sa vysielali na kanáli Disney Channel. Veľa fanúšikov tohto filmu si myslelo, že stredná škola vyzerá presne takto, no nakoniec zistili, že sa mýlili.

Trailer zobrazuje, ako sa bývali Wildcats zmenili v priebehu 10 rokoch. A povedzme, že veľa sa tu hovorí o manželstve a deťoch. Troy (Zac Efron) hovorí o tom, že mu chýba Gabriella (Vanessa Hudgens) a zaručujem, že to rozmrazí tvoje chladné, mŕtve srdce a oči naplní slzami.

Video sa po internete začalo šíriť veľmi rýchlo a krátko po tom sa na Twitteri začalo trendovať #HSMreunion.

“OMG! OMG! OMGGGGGG! Sú späť! Naozaj sú späť! Raz Wildcat, navždy Wildcat.”

“Naozaj robia Once A Wildcat, oh môj bože.”

“Moje TROYELLA srdce!!!!!”

Je však smutné, že trailer bol skutočne vytvorený fanúšičkou a akékoľvek informácie o HSM 4 sú falošné.

Video je vytvorené scénami z filmov, v ktorých herci hrali po HSM – na YouTube bolo zverejnené pred mesiacom, ale nešírilo sa to, až kým to nenahrali na Facebook. Len za 24 hodín video získalo viac ako 12 miliónov videní a bolo zdieľané takmer 500 000 krát.

Vyjadrila sa k tomu aj Ashley Tisdale (v HSM Sharpey Evans), ktorá zdieľala video so slovami: “To je tak vtipné ??? Veľmi kreatívne lol.”

“Ja, keď som zistila, že trailer ku High School Musical 4 je falošný:” 

“Myslela som si, že trailer ku HSM 4 bol skutočný!!!! Skočila som na to!!!!!!!!”

 High School Musical 4: East Meets West sa bude sústrediť na novú triedu Wildcats a ich súperenie so západnými rytiermi. Ale kto sa bude o tento film zaujímať, ak v ňom nebudú tí starí herci? Odpoveď je: NIKTO. NIKTO! Takže Disney Channel, použi všetky svoje peniaze, aby sa všetci opäť zjednotili, pretože my by sme ten film pozerali!

 

Nikola
Volám sa Nikola a na projekte MYSLI INAK mám na starosti spravovanie sociálnych sietí, hľadanie citátov a taktiež som spoluzakladateľkou projektu. Milujem cestovanie, filmy, seriály, rada počúvam hudbu a zbožňujem anglický jazyk.

Pridaj komentár