O nás

Pre zobrazenie celého článku klikni na obrázok

VITAJTE NA MYSLIINAK.SK

Vitajte na webe úspešného slovenského motivačno – lifestyleového magazínu mysliinak.sk. Projekt MYSLI INAK vznikol v januári 2016. Dennodenne motivujeme tisícky ľudí prostredníctvom sociálnych sietí a článkov, vďaka čomu patríme medzi najaktívnejšie motivačné stránky na Slovensku.

Od júla 2016 sme sa našim fanúšikom priblížili ešte viac prostredníctvom nášho internetového magazínu mysliinak.sk, ktorý v roku 2017 navštívilo státisíce ľudí, ktorý tu hľadajú motiváciu. Snažíme sa ľudí motivovať nie len vďaka motivačným článkom, ale veríme, že lifestylové články a články o životnom štýle úspešných dokážu nás všetkých rovnako nakopnúť. Našim čitateľom okrem toho ponúkame rôzne rozhovory, cestovateľské tipy, recenzie a mnoho iného.

S KÝM SPOLUPRACUJEME

V súčasnosti nás podporujú viaceré známe osobnosti. Medzi nimi aj Milan “Junior” Zimnýkoval, Veronika Cifrová Ostrihoňová, youtuberka Lucypug, producent Jaro Slávik, spevák Marián Čekovský a ďalší.

Radi pomáhame rôznym spôsobom začínajúcim ale aj stabilným eshopom, projektom.

Ak máš záujem s nami spolupracovať alebo chceš inzerovať na našej stránke, viac informácií TU.

 

NÁŠ TÍM

Dávid KIDALA

CEO & Founder

marketing, spolupráca a technické zabezpečenie

david@mysliinak.sk

 

Nikola PASTERNÁKOVÁ

General editor & Founder

nika@mysliinak.sk

 

REDAKCIA:

Lucia NOVOTŇÁKOVÁ

Social media editor/copywriter

Lukáš SABO

Copywriter

redakcia@mysliinak.sk

Vážime si Vaše súkromie! (Podmienky ochrany súkromia)

Podmienky používania webu mysliinak.sk nájdeš TU!

V prípade akýchkoľvek otázok, pripomienok, nápadov alebo ak máš záujem spolupracovať s nami, použi tento kontaktný formulár a my sa ti ozveme späť! 🙂