MATKY REBELKY: ŠŤASTNÉ A VESELÉ! Pamätáte si, kedy boli sviatky zábavné?

Minulý rok sa táto “mamičkovská komédia” stala rýchlo obľúbenou a len za 3 mesiace zarobila viac ako 100 miliónov dolárov. Dnes sú matky ignorované, všetko je na nich a to je hlavným dôvodom, prečo sa tento film minulý rok stal rýchlo obľúbeným. Toto je pokračovanie mega-úspešnej letnej komédie Bad Moms. Tentokrát si musia poradiť s ich vlastnými matkami, ktoré ich na sviatky prišli navštíviť

Matky rebelky: Šťastné a veselé prinesie toho veľa

Tento film nie je ani o Vianociach pre matky rebelky, ani o zlých Vianociach pre mamy. Je o tom, aké to je byť mamou počas Vianoc. “Prečo môj manžel nemôže sám kúpiť svojej vlastnej mame darček?” Pre Amy a jej dve kamarátky je toto obdobie veľmi bláznivé. Čo s varením a aké darčeky nakúpiť a čo keď sa im nebudú páčiť? Od novembra do Nového roku sú neustále v strese.

Ako si poradia so svojimi matkami?

Amyn rozvod bol práve dokončený. Kiki je stále sama so štyrmi deťmi. A Carla je stále rovnaká “teenegerka”. Do deja zasiahnu aj matky tejto bláznivej mamičkovskej trojice. Mladé matky si chcú Vianoce konečne užiť a nie ich opäť stráviť nakupovaním stromčeka.

Mama Amy

Ruth prichádza s hromadou darčekov pre svoje vnúčatá a Amy. Ruth spochybňuje rozhodnutie Amy nemať doma vianočný stromček. Amy si konečne chce vianoce užívať a nie ich stráviť nakupovaním stromčeka. Ruth však vraví: “Matky nemajú rozdávať radosť, ale prinášať radosť.”

Mama Kiki

Sandy, ju navštívi 3 dni pred Vianocami, oblečená v tričku s Kikinou tvárou. Vraj je to zväzok energie a chce byť tieňom Kiki. Týmto spôsobom privádza Kiki do bláznovstva.

Mama Carly

Potom tu je Isis ako teroristická organizácia. Ku Carle sa dostane stopom po celej krajine na kamióne a uvedomí si, že sú Vianoce. Carla je sotva príkladom rodiča, ale Isis je úplná katastrofa. Carlu unavuje, že počas vianočného obdobia má veľa zákazníkov, ale táto práca sa stane zaujímavá, keď sa objaví “sexy Santa”.

Veci sa skomplikujú

Dámy strávia noc v bare po boku sexy Santu. Potom navštívia Sky Zone. Aj v tomto filme sa objaví scénka, kde sa matky budú chcieť trocha uvoľniť, tak ako v minuloročnom Bad Moms. Zatiaľ čo pijú pivo v obchodnom dome, rozhodnú sa, že ukradnú vianočný stromček z Lady Foot Locker.

104 minút smiechu!

Ak máš chuť ísť do kina a hľadáš skvelý film, pri ktorom sa môžeš zasmiať, Bad Moms Christmas musíš rozhodne vidieť. Komédia, ktorá ťa dostane do vianočnej nálady. Odporúčam. V kinách od 23. novembra 😉 

 

 

Nikola
Volám sa Nikola a na projekte MYSLI INAK mám na starosti spravovanie sociálnych sietí, hľadanie citátov a taktiež som spoluzakladateľkou projektu. Milujem cestovanie, filmy, seriály, rada počúvam hudbu a zbožňujem anglický jazyk.

Pridaj komentár