List spolužiakom

Moji milí spolužiaci, 

pamätám si ako som prvý deň na strednej škole sedela v mojej novej triede a myslela si, že toto budú najhoršie 4 roky v mojom živote, aj keď mi veľa ľudí vravelo, že stredná škola je najlepšie obdobie života. Nebudem klamať, ale prvý mesiac bol naozaj ťažký. Nové prostredie, noví spolužiaci, nové predmety, noví učitelia, nové vyučujúce návyky, testy, domáce úlohy, ktoré mali presný dátum odovzdania a bolo zle, keď som to nestihla (:D), ale čo bolo najhoršie, stále som nevedela, či výber danej strednej školy bol správny.

Ale ako prvý rok šiel a my sme sa napodiv učiteľov dosť rýchlo spoznali a zblížili, cesta prvého roka na strednej sa celkom podarila. Teraz sme už jedna super partia a za prvé roky na strednej škole môžem ďakovať vám, spolužiaci.

Začnem však s tým, že sa nechcem poďakovať pár spolužiakom, ktorí učiteľom pripomenuli dátum odovzdania či nejakú písomku. Ako našimi spolužiakmi je vašou povinnosťou robiť všetko pre to, aby sa test presunul na ďalšiu hodinu, alebo aby sa na to zabudlo úplne, nie to učiteľovi pripomenúť. Dúfam, že sa tento školský rok polepšíte!

Teraz chcem poďakovať spolužiakovi, ktorý sa vždy obetoval, pustil sa do hádky s učiteľom a tak vybojoval opravnú písomku. Moje ďalšie poďakovanie patrí spolužiakom, ktorí si našli čas a na internete vyhľadali učivo a vytlačili mi ho alebo mi s učivom pomohli, keď som vynechala hodinu.

Ďalej chcem poďakovať spolužiakom, ktorí mi pripomenuli domácu úlohu a dali ju opísať alebo mi pripomenuli test či projekt.

A nakoniec chcem poďakovať spolužiakom a zároveň najlepším kamarátom, ktorým sa tiež test nie vždy podarí alebo zabudnú domácu úlohu. To by sme neboli my :D. V takýchto prípadoch si kryjeme chrbát a som šťastná, že mám takých kamošov.

Takže vám, spolužiaci, ďakujem. Ďakujem za všetko, kedy je test, čo hovoril učiteľ, kedy treba odovzdať projekt… Som vďačná za váš všetkých. No, úprimne, za väčšinu z vás.

Začal ďalší nádherný, a verím, že aj úspešný školský rok a už sa neviem dočkať na tie zábavné momenty s vami aj s učiteľmi. Tak, poďme tvoriť ďalšie nezabudnuteľné momenty!

A ak by sa náhodou tento list dostal aj medzi ľudí, ktorí nie sú moji spolužiaci, tak aj vám prajem krásny a úspešný školský rok 2018/2019! 😉

Vaša spolužiačka, 

Nika. 

 

Nikola
Volám sa Nikola a na projekte MYSLI INAK mám na starosti spravovanie sociálnych sietí, hľadanie citátov a taktiež som spoluzakladateľkou projektu. Milujem cestovanie, filmy, seriály, rada počúvam hudbu a zbožňujem anglický jazyk.

Pridaj komentár