Krátky list.

Drahí ex – najlepší priatelia, 

vždy pozerám vaše stories na Instagrame, vždy lajkujem vaše fotky, vždy čítam vaše tweety, vždy náhodne premýšľam o všetkých úžasných spomienkach, ktoré sme vytvorili. Pretože kedysi sme boli neoddeliteľní, kedysi sme spolu trávili nespočetné množstvo hodín telefonovaním cez face time, vždy sme boli spolu. Vždy sú tu tie slová “ak by sa nikdy nestalo toto” alebo “mohlo to byť tak”, ale všetko sa deje z nejakého dôvodu.

Vždy si prezerám videá ako sa nekontrolovateľne smejeme alebo si prezerám fotky, ktoré sme vytvorili a spomínam na to ako sme sa zvykli zabávať. Zvykli sme mať tak veľa zábavy. Niekedy mi veľmi chýbate a najhoršou časťou je, že okolo seba prechádzame akoby sme sa nikdy nepoznali, akoby sme nikdy nezvykli byť hore do štvrtej rána a nehovorili si tajomstvá či milióny vtipov. Vždy vám budem ďakovať za to, že ste boli mojimi prvými dlhotrvajúcimi najlepšími priateľmi.

Všetko, čo mi po vás ostalo sú spomienky, na ktoré nikdy nezabudnem.

S pozdravom, 

vaša ex – najlepšia kamarátka 

Nikola
Volám sa Nikola a na projekte MYSLI INAK mám na starosti spravovanie sociálnych sietí, hľadanie citátov a taktiež som spoluzakladateľkou projektu. Milujem cestovanie, filmy, seriály, rada počúvam hudbu a zbožňujem anglický jazyk.

Pridaj komentár